Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

100% BROWNY 22 • 022-030

20,00 

100% BROWNY seeria märkmikud on enda ümber saanud juba päevi näinud pruunid paberkotid.

Märkmiku sisuks on ümbertöödeldud naturaalne paber, millel jääb näha ka jälg valgest kirjutusvahendist, lisab elu juurde söe- ja pastellijoonistustele ning krokiidele.

Ühtlasi on meieni jõudnud tagasiside, et oma mahedusega sobib pruun sisupaber hästi värvipimedatele ning autismispektri häirega inimestele kasutamiseks.

 

POEKOTT TEHTUD TÖÖGA RAHUL
MÄRKMIKULE KAANEKS MAHUB


Dekoreerimata versiooni puhul saab märkmikukasutaja või kinkija soovi korral ise ägeda kaanekujunduse luua.

 

IKIGI märkmikute kasutamise muudab mõnusaks nende lahtise seljaga kõvakaaneline köitekonstruktsioon, mis võimaldab neid 180 kraadiselt ehk täiesti lapikuna avada.

 

NB! Kui dekoreerimata märkmiku puhul on eelistusi, kas sellel oleks kaanel pigem poekoti sanga koht peal või mitte, siis palun märkida see kassas märkuste lahtrisse. Proovime nende soovidega võimalusel arvestada. Aitäh!

2 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

formaat: A5
lehekülgi: 160
sisu: pruunid lehed
sisupaber: Räpina Paberivabriku segamakulatuurist valmistatud naturaalne paber 90g/m2 (FSC märgisega)
kaanematerjal: kasutatud paberpoekott

Hoiatus! Puuduv seljaosa võimaldab märkmiku mugavalt ja täielikult avada, kuid seetõttu pole taolised köited mõeldud selleks, et sinna asju vahele koguda. Avatud selja tõttu võivad sel juhul kaaned sisuploki küljest lahti lüüa. Kui see aga juhtub, siis saab neid edukalt tagasi panna kahepoolse teibi või PVA-liimiga.