Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

EBRULINE 24 • 026

30,00 

100% EBRULINE seeria märkmike kaasi ehivad Soomes baseeruva Türgi kunstniku Nurhayat Polat’i poolt loodud ebru paberid.

Ebru on Türgist pärit paberi marmoreerimise tehnika. Selleks valmistatakse naturaalsetest ja orgaanilistest pigmentidest vedelaid värve, millega spetsiaalsel veevannil mustreid joonistatakse.

Kusjuures seda ei tehta mitte tavalise vee sees, vaid erilise merevetika pulbriga segatud vees, mis pinnale sitkust ja venivust lisab. See omakorda hõlbustab veevannil peenete mustrite loomist.

Lisaks filigraansele dekoreerimisoskusele mustrite valmistamisel on tarvis ka tundlikku ning meisterlikku kätt, et loodu veevannilt edukalt paberile võtta.

Iga eksemplar on unikaalne, kuid ühest ja samast paberist valmistatud märkmikud on piisavalt sarnased, et lisasime veebipoodi need ühe tootena. Seega võib tellitud toode fotol olevast erineda. Või kasuta võimalust ja soeta endale/kingituseks mõlemad!

EBRU ON MUSTER
MIS TILGAST ON SÜNDINUD
KUJUNDANUD MEISTER
KORDUMATU JA TUNDLIK

IKIGI märkmikute kasutamise muudab mõnusaks nende lahtise seljaga kõvakaaneline köitekonstruktsioon, mis võimaldab neid täiesti lapikuna avada.

1 laos

Kirjeldus

formaat: 12*21cm
lehekülgi: 160
sisu: loodusvalge
sisupaber: Munken Pure 80g/m2 (FSC, PEFC ja EU Ecolabel märgisega)
kaanematerjal: lamineeritud käsitöö ebru paber
ebru paberi kunstnik: Nurhayat Polat

Ebruliste elegantsusele rõhutamiseks valmistasime need IKIGI tavamärkmikest veidi õhema sisupaberi ja kaanepapiga ning pisut kitsama formaadiga.

Hoiatus! Puuduv seljaosa võimaldab märkmiku mugavalt ja täielikult avada, kuid seetõttu pole taolised köited mõeldud selleks, et sinna asju vahele koguda. Avatud selja tõttu võivad sel juhul kaaned sisuploki küljest lahti lüüa. Kui see aga juhtub, siis saab neid edukalt tagasi panna kahepoolse teibi või PVA-liimiga.