Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

News > 15 % Off Any Originals

Search

100% work of art

Your moment to Picasso.
Notebook will be delivered later.

This extraordinary workshop is our absolute bestseller!

First of all we will have a lot of fun creating starch paste decorated papers. Secondly they will end up as extra special notebook covers.

This workshop is the perfect way to celebrate a birthday, go through team building experience or if you just want to express yourself abstractly on paper.

Notebooks will be ready for pick up or delivery maximum 2 weeks after the workshop.

Best amount of participants 8-16
Duration ~2 hours
Suitable age Suitable for all ages
Price 180€ + 20€/per notebook
Minimum price 200€

Booking:
    “Köitegaraazi töötoad annavad võimaluse viia inimesed oma tavakeskkonnast välja ning kogeda millegi uue loomist. Oleme kasutanud kliistripaberi töötubasid juhtide arenguprogrammides. Töötuba sobib erinevaid arenguprogramme nii alustama kui ka kokku võtma – loova tegevuse käigus osavõtjad avanevad, suhtlevad, kõhklevad ja otsustavad keskkonnas, mis on turvaline ja inspireeriv.

    Töötubade läbiviijate – Rünno ja Lennarti juhendamisel, saavad osalejad värvide võluriks – nauditakse uute värvide ja vormide loomist väga lihtsate vahenditega kas üksi või ka koos kolleegiga. See tegevus võtab endasse ja seob märkmiku mustrisse hea tunde loomisest, uue kogemuse elevuse ja käivitab uusi ideid ja inspiratsiooni. Kui üks paber saab mustriliseks, tahaks haarata teise ja katsetada veel ja veel.

    Hea tunne taaselustub, kui töötoas osalejad saavad oma loodud mustriga kaanel, kätte märkmiku – täiesti ainulaadse maailmas.”

    -Katrin Tiivel, TalTechi personaliosakond