Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

News > 15 % Off Any Originals

Search

100% kunstiteos kaanel

Sinu aeg olla Picasso.
Märkmiku saad hiljem.

Köitekooli leivanumber ehk meeleolukas kliistripaberi töötuba, mille viljaks on osaleja loodud kaanepaberiga märkmik – ideaalne ettevõtmine sünnipäeva puhul, tiimi koolitusena või niisama väljaelamiseks.

Töötoas loodud kaanepaberitega IKIGI märkmikud valmivad maksimaalselt 2 nädala jooksul.

Mõnusaim osalejate arv 8-16
Kestus ~2 tundi
Sobiv vanus sobib reaalselt igale vanusele
Hind 180€ + 20€/märkmiku kohta
Miinimumhind 200€

Broneerimine:
    “Köitegaraazi töötoad annavad võimaluse viia inimesed oma tavakeskkonnast välja ning kogeda millegi uue loomist. Oleme kasutanud kliistripaberi töötubasid juhtide arenguprogrammides. Töötuba sobib erinevaid arenguprogramme nii alustama kui ka kokku võtma – loova tegevuse käigus osavõtjad avanevad, suhtlevad, kõhklevad ja otsustavad keskkonnas, mis on turvaline ja inspireeriv.

    Töötubade läbiviijate – Rünno ja Lennarti juhendamisel, saavad osalejad värvide võluriks – nauditakse uute värvide ja vormide loomist väga lihtsate vahenditega kas üksi või ka koos kolleegiga. See tegevus võtab endasse ja seob märkmiku mustrisse hea tunde loomisest, uue kogemuse elevuse ja käivitab uusi ideid ja inspiratsiooni. Kui üks paber saab mustriliseks, tahaks haarata teise ja katsetada veel ja veel.

    Hea tunne taaselustub, kui töötoas osalejad saavad oma loodud mustriga kaanel, kätte märkmiku – täiesti ainulaadse maailmas.”

    -Katrin Tiivel, TalTechi personaliosakond