Amedeo
SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

ERILINE 24 ▴ 013

20,00 

100% ERILINE seeria märkmiku soetamisel garanteerime, et kellelgi ei ole ega saa kunagi olema täpselt samasugust köidet.

Eriliseks teeb asja kaanekatte paber, mis on käsitsi kliistrimaaliga dekoreeritud ning muudab iga eksemplari unikaalseks.

Muide, viime läbi ka kliistripaberi töötubasid, kus on võimalik täitsa ise oma märkmiku eriti ainulaadne kaas kujundada!

Kuupäeviku sisu on aga mänguline ja aegumatu kalenderlahendus, mida annab kasutada nii logiraamatu, päeviku, kroonika, kalendermärkmiku, päevaraamatu, visandimärkmiku, ajaraamatu, majaraamatu, meelespea või planeerijana. Valik on sinu!


NAGU NÄEN JA NAGU TEAN
UNIKAALSUST ÕILSAKS PEAN

 

IKIGI käsitöömärkmikute kasutamise muudab mõnusaks lahtise seljaga kõvakaaneline õmmeldud ning liimitatud köitekonstruktsioon, mis võimaldab neid avada täiesti lapikuks.

 

1 laos

Kirjeldus

formaat: A5
lehekülgi: 160
sisu: täpiline kuupäevik (loodusvalge)
sisupaber: Munken Pure 100g/m2 (FSC, PEFC ja EU Ecolabel märgisega)
kaanematerjal: lamineeritud käsitöö kliistripaber

 

Hoiatus! Puuduv seljaosa võimaldab märkmiku mugavalt ja täielikult avada, kuid seetõttu pole taolised köited mõeldud selleks, et sinna asju vahele koguda. Avatud selja tõttu võivad sel juhul kaaned sisuploki küljest lahti lüüa. Kui see aga juhtub, siis saab neid edukalt tagasi panna kahepoolse teibi või PVA-liimiga.